Galata Kulesi Restaurant

Galata Kulesi her gün 09.00 ile 19.00 saatleri arasında gezi için açık durumdadır. Galata Kulesinin 9.katı ise gündüzleri kafeterya akşam saatlerinde ise restaurant olarak hizmet vermektedir. Galata Kulesi restaurantı her gün 20.00 ile 00.30 arasında hizmet vermektedir.

İstanbul’un panoramik manzarası karşısında şık bir akşam yemeği hem romantik hem de eğlenceli bir akşamı sizlere getirebilir. Restaurant’a gitmeden önce mutlaka rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü özellikle turistler başta olmak üzere oldukça yoğun bir restauranttan bahsediyoruz.

Ayrıca kulede yemek yiyeceğiniz saatlerde başlayan Osmanlı’dan izler taşıyan Otantik Türk Show’u mutlaka izlemelisiniz. Turistlerin ağırlıklı olması nedeniyle daha çok onlara hitap etse de sizi de fazlasıyla eğlendireceğini düşünüyoruz.

Fiyat olarakta İstanbul’da 3-4 yıldız fiyat sklasında olduğunu söylemek mümkün. Gerçi böyle bir manzaraya karşı içkinizi yudumlarken harika bir şovla birlikte güzel bir akşam yemeği için fiyatları bizlere gayet uygun geldi.

Otantik Türk Show’da neler var peki?

Bu programda Osmanlı konaklarında yer alan Harem eğlenceleri, oryantal danslar sergileyen dansözler, Anadolu’da halk oyunları, farklı dillerde şarkılar söyleyen bir şarkıcı ve tabi ki de İstanbul’un çatısında dans edip şarkılarla eğlenmek 🙂

Galata Kulesi menüsü – Galata Kulesi Restaurant

Galata Kulesi Restaurant menüsünde Türk mutfağının nadide örneklerini bulabilirsiniz. Eşsiz titizlik ve lezzette hazırlanmış bu lezzetler eğlencenin ve manzaranın yanında damağınızı da şenlendirecektir.

Restaurant’ta kredi kartı geçerli ve ister alakart ister fix menü olarak tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *