Site icon galatakulesi.org

Galata Kulesi Restaurant

Galata Kulesi her gün 09.00 ile 19.00 saatleri arasında gezi için açık durumdadır. Galata Kulesinin 9.katı ise gündüzleri kafeterya akşam saatlerinde ise restaurant olarak hizmet vermektedir. Galata Kulesi restaurantı her gün 20.00 ile 00.30 arasında hizmet vermektedir.

İstanbul’un panoramik manzarası karşısında şık bir akşam yemeği hem romantik hem de eğlenceli bir akşamı sizlere getirebilir. Restaurant’a gitmeden önce mutlaka rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü özellikle turistler başta olmak üzere oldukça yoğun bir restauranttan bahsediyoruz.

Ayrıca kulede yemek yiyeceğiniz saatlerde başlayan Osmanlı’dan izler taşıyan Otantik Türk Show’u mutlaka izlemelisiniz. Turistlerin ağırlıklı olması nedeniyle daha çok onlara hitap etse de sizi de fazlasıyla eğlendireceğini düşünüyoruz.

Fiyat olarakta İstanbul’da 3-4 yıldız fiyat sklasında olduğunu söylemek mümkün. Gerçi böyle bir manzaraya karşı içkinizi yudumlarken harika bir şovla birlikte güzel bir akşam yemeği için fiyatları bizlere gayet uygun geldi.

Otantik Türk Show’da neler var peki?

Bu programda Osmanlı konaklarında yer alan Harem eğlenceleri, oryantal danslar sergileyen dansözler, Anadolu’da halk oyunları, farklı dillerde şarkılar söyleyen bir şarkıcı ve tabi ki de İstanbul’un çatısında dans edip şarkılarla eğlenmek 🙂

See more about cuisine at https://dulichkhatvongviet.com/am-thuc/

Galata Kulesi menüsü – Galata Kulesi Restaurant

Galata Kulesi Restaurant menüsünde Türk mutfağının nadide örneklerini bulabilirsiniz. Eşsiz titizlik ve lezzette hazırlanmış bu lezzetler eğlencenin ve manzaranın yanında damağınızı da şenlendirecektir.

Restaurant’ta kredi kartı geçerli ve ister alakart ister fix menü olarak tercihlerinizi yapabilirsiniz.

GALATA KULESİ RESTAURANT, GALATA İLE İLGİLİ OLARAK

İstanbul, İstanbul Restaurants , Galata restoran , En İyi Galata restoran , Beyoğlu restoran , İstanbul’da Casual Dining , Casual Dining yanıma , Casual Dining Beyoğlu’nda , Galata’da Casual Dining , İstanbul , yanıma , Beyoğlu’nda , Galata’da , Yeni İstanbul’da Yıl Partiler , İstanbul Christmas’ Özel

GALATA ÇEVRESİNDEKİ RESTORANLAR

işhane restoranları , Tophane restoranları , Karaköy restoranları , Asmalımescit restoranları

POPÜLER ARAMALAR BU SAYFAYA YÖNLENDİRİYOR

galata kulesi restaurant, galata kulesi, galata kulesi yemek, galata kulesi kahvalti, galata kulesinde yemek

Galata Kulesi Restaurant Menü & Fiyat İncelemesi

İstanbul’un görkemli simge yapılarından biri olan Galata Kulesi, Blow Turkey’e her gelen ziyaretçisinde gece ve gündüz pek çok ziyaretçiye unutulmaz anlar yaşatıyor. Ünlü kantinleri ve restoranları ile Galata Kulesi, hem görsel şölen yaşatan hem de unutulmaz leziz yemeklerin tadına varmanızı sağlayan bir mekandır.

Sıcak Başlangıçlar

  • Etli Karalahana Dolması: 15.50 TL
  • Aşk-ı Ciğerim: 21.50 TL
  • Güveçte Eritme Peynir: 11 TL
  • Falafel: 9 TL

Adres: Bereketzade Mahallesi Galata Kulesi Sokak Beyoğlu, İstanbul

İletişim: 0212 293 81 80

Kaynak: www.beltur.istanbul

Kapak görseli: www.galatakulesi.com.tr

Exit mobile version